Židle ColoradoKřeslo Nebrasca Kansas Brown

Kancelářské křeslo do 130 kg 

Nakupovat nábytek a doplňky do domácností a kanceláří doslova na míru jsme si už dávno zvykli. V případě kancelářského křesla jsou parametry velmi důležité. Jedním z hlavních je jeho nosnost. Dopřejte si i vy kancelářské křeslo do 130 kg.

Zvýšená nosnost  

Hmotnost lidí se zvyšuje. Ať už je na vině životní styl nebo třeba i to, že rosteme stále do větší výšky, je to prostě tak. Pokud i vy řešíte tento problém, rozhodně vybavte svou kancelář kvalitním manažerským koženým křeslem se zvýšenou nosností. Kancelářské křeslo do 130 kg je minimum. V nabídkách narazíte i na ta určená do 150 kg nebo 160 kg. Ideální i pro případ, že se u pracovního stolu střídá více zaměstnanců. 

Kvalitní kožené křeslo

Křeslo a celkově nábytek a doplňky, kterými vybavíte svou kancelář, by měly být kvalitní, odolné, praktické a zároveň luxusní, reprezantativní, krásné. Kvalitní kožené křeslo, do kterého usadíte své obchodní partnery, jim beze slov dá najevo, že právě vy jste ten správný seriózní společník k uzavření smluv. Kancelářské křeslo do 130 kg, tedy se zvýšenou nosností, zabrání trapným situacím, kdy váš obchodní společník usedne na židli, která mu bude nepohodlná, nebo ho dokonce neunese... Buďte připraveni na vše!

Pohupovací křeslo

Manažerské křeslo, na kterém v kanceláři trávíte mnoho hodin denně musí být samozřejmě pohodlné. Polohovatelné opěráky hlavy, beder, rukou, to už je v podstatě standard. Dopřejte si pohupovací křeslo. Ve chvíli oddychu nebo třeba během telefonování se na něm uvolníte, protáhnete záda, krk, šíji. Díky výběru kvalitního křasla budete i na konci náročného dne v zaměstnání odpočinutí, uvolnění, plní energie. Aktivní zóny zabudované do křesel se zvýšenou nosností do 150 kg či 160 kg dokonce stimulují krevní oběh, na únavu a rozlámaná záda s nimi zapomeňte.

Proč kožené křeslo

Kůže coby materiál v sobě skrývá mnoho nesporných výhod. Předně je velmi krásná a luxusní na pohled. Jistě ale oceníte i praktičnost co se údržby týká. Nejmodernější postupy povrchové úpravy kůže ji činí maximálně odolnou vůči poškození nebo znečištění. Kvalitní kožené manažerské křeslo vám tedy bude sloužit dlouhá léta, investovat do něj se rozhodně vyplatí. české výrobky z pravé kůže se zárukou 5 let