Právě vyšlo
O webu

27. 11. 2013, 16:18 | Diskuze (0)


navigation iconNacházíte se: kancelarska-kresla.info/magazin » Jak vybrat kancelářské křeslo
Nabídka zboží
Zavoláme Vám

Jak vybrat kancelářské křeslo

Jak vybrat kancelářské křeslo

27. 11. 2013, 16:18

Nakoupit nová kancelářská křesla nebývá legrace. Nabídka je široká a jak by měl člověk vybírat, aby koupil levně, ale kvalitně? S tímto těžkým úkolem vám pomůže následující článek.


Křesla do kanceláře

Někdo sedává na klekátku, jiný na gymnastickém míči. Ale ruku na srdce, křeslo je křeslo. Když člověk pracuje, rád se u toho pohodlně posadí, rozvalí se, možná se i houpe. A to není u všech křesel zcela možné. Na co si dát pozor při nákupu nového křesla, o tom budeme psát dále.

Křesla levně a kvalitně

Jaké křeslo si mám pořídit, říká si člověk, kterému to staré dosloužilo. Ze všech stran se na něj vyhrne nabídka – jeden nabízí až podezřele levně, druhý dává dopravu zdarma, třetí přidá k židli ořezávátko ve tvaru kočičky. Ale které z nich je to nejlepší? díkybohu, že internet nechrlí jen záplavu nabídek. Nejcennější jsou zkušenosti ostatních uživatelů – určitě je vyhledejte

Jak poznat kvalitní křeslo

Určitě se nejprve podívejte na nosnost. Čím větší, tím bývá křeslo odolnější. Kancelářské křeslo by také nemělo být okatě plastové, taková křesílka většinou dlouhou životnost nemívají. Pozornost věnujte i kolečkům, kvalitní křesla jsou upravena tak, aby nepojížděla a aby se kola neolamovala. Křeslo by pro větší pohodlnost mělo být polohovatelné, možnost houpání je vždy příjemná. Pozor na příliš měkké područky, takové se často drolí. Křeslo by nemělo být příliš malé – takové by bylo nepohodlné, ale ani příliš velké, abyste se v něm „neutopil“.

Vzhůru za levnými křesly

Takových rad je mnohem víc, ale i tyto si jistě zapamatujte, až vyrazíte na nákup levného, ale kvalitního křesla. Vždy pečlivě vybírejte, sledujte reference, nenechejte se od prodejce opít rohlíkem. Přeci jen – vy na tomto křesle bude trávit mnoho času, ne onen prodavač. Takže vzhůru na nákupy – a a nic nezanedbejte.
Zobrazení: 17819 Hodnocení:
Jak vybrat kancelářské křesloPoslední názory
celkem komentářů: 0
diskuze

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/clients/client16/web1721/web/magazin/app/tpl/sloupec_reklama.php on line 20 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/clients/client16/web1721/web/magazin/app/tpl/sloupec_reklama.php on line 20
14 600,- Kč
Detail
6 360,- Kč
Detail