Právě vyšlo
Jak vybrat křeslo do bytu

27. 11. 2013, 16:19 | Diskuze (0)


navigation iconNacházíte se: kancelarska-kresla.info/magazin » Kožená kancelářská křesla
Nabídka zboží
Zavoláme Vám

Kožená kancelářská křesla

Kožená kancelářská křesla

10. 12. 2013, 14:34

Kožená kancelářská křesla v sobě snoubí nekonečnou řadu pozitiv. Především přírodní materiál, ze kterého jsou zhotovena, s kombinaci s jeho nejmodernějším způsobem zpracování, zajistí, že takový kousek nábytku obstojí i při maximální zátěži, kterou bude den co den ve vaší kanceláři vystaven.


Křesla z pravé kůže

Samozřejmě, že pokud toužíte po luxusním a reprezentativním manažerském křesle, je kůže volbou, po které byste měli sáhnout. Obáváte se ceny, kterou byste za tento skvost měli utratit? Nenechte se mýlit a rozhodně neslevujet ze svých nároků na úkor kvality. Jakákoli náhražka vždy zůstane pouhou náhražkou. Křeslo z pravé kůže se vám odmění dlouhou životností.

Cena za křesla z pravé kůže

Pravá kůže je bezesporu přírodním materiálem, jejichž cena šplhá vzhledem k jejich dostupnosti mnohdy dost nahoru. Pokud ale budete pečlivými zákazníky, kteří si prostudují nabídku, včetně bonusů, slev, akčních nabídek, přesvědčíte během chvíle sami sebe, že i vy si můžete tento tak trochu luxus jistě dopřát a dovolit. Kožené manažerské křeslo navíc bude mít záruční dobu dostatečně dlouhou na to, aby vás renomovaný výrobce a dodavatel tohoto sortimentu přesvědčil o tom, že se vám vaše investice nejen vyplatí, ale i mnohonásobně vrátí. Oceníte jistě i doporučení na několik nijak zvlášť drahých přípravků, určených k čištění a údržbě kožených křesel, které jejich životnost ještě znásobí. hnědé kancelářské křeslo

Kůže má v ve své základní barvě většinou odstíny hnědé, někdy až černé barvy. Pokud jste zastánci přirozeného, přírodního designu, dejte jim přednost. Toužíte- li ale své pracoviště tak trochu rozsvítit, rozveselit, sladit do optimistických barev, sáhněte klidně po skvostech uměle dobarvených. Nebojte se napříkad červeného křesla z pravé kůže. V kombinaci se rudými žaluziemi, tapetami, nebo třeba menšími designovými doplňky v kanceláři, se stane nezapomenutelným skvostem. Pokud zůstanete u hnědé, nahlédněte i tak do nabídky široké škály odstínů tohoto přirozeného vzhledu.

Křeslo pro manažery

Kožená křesla jsou většinou vybavena opěrami a aktivními zónami, které zabrání únavě i v případě, že vykonáváte velmi náročnou manažerskou funkci. Neopomeňte toho využít ve svůj nejen pracovní prospěch.
Zobrazení: 20467 Hodnocení:
Kožená kancelářská křeslaPoslední názory
celkem komentářů: 0
diskuze

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/clients/client16/web1721/web/magazin/app/tpl/sloupec_reklama.php on line 20 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/clients/client16/web1721/web/magazin/app/tpl/sloupec_reklama.php on line 20
6 447,- Kč
Detail
14 600,- Kč
Detail