Naším jediným dodovatelem je česká firma Chairline.

Představení společnosti Chairline Export s.r.o.

Společnost Chairline Export s.r.o byla založena v únoru 2013 jako nástupce tradičního výrobce nejkvalitnějších křesel a židlí s více než 15ti letou zkušeností. Ve stejné době se stala Chairline Export členem skupiny TNI Group.
Od počátku roku 2014 jsme začali expandovat do dalších evropských zemí a získali vysoký potenciál k představení našich produktů i na trzích jiných kontinentů.

Chairline Export navrhuje, vyrábí a neustále vylepšuje svá luxusní manažerské křesla a kancelářské židle vyrobené pouze z těch nejkvalitnějších komponentů a materiálů. Design našich výrobků je zaměřen na komfort, vysokou nosnost, estetiku a dlouhou životnost.

Všechny modely Chairline jsou vyráběny v našich řemeslnických dílnách s individuální péčí. Každý jednotlivý díl sestavují ručně nejzkušenější mistři svého řemesla. Předtím, než se na výrobek Chairline posadíte, je zkontrolován a řádně otestován, abychom si mohli být jisti tím, že budete spokojeni, budete se cítit pohodlně a můžete být na své křeslo pyšní ve své kanceláři, zasedací místnosti, recepci, nebo domácí pracovně.

Naše křesla si svou popularitu získávají mnoha způsoby. Jsou umisťovány mimo jiné v hotelových recepcích, ve vzorových domech, jsou doporučovány architekty k jejich projektům novostaveb, jsou užívány v domácnostech. Tím, že nazýváme naše výrobky manažerskými křesly netvrdíme, že jsou určeny pouze pro management. Křesla Chairline používají zaměstnanci v kancelářských budovách mnoha společností, kterým na kvalitě pracovního prostředí svých zaměstnanců záleží a chtějí jim poskytnout vše potřebné k co nejvyšším výkonům. Vysoká nosnost našich křesel (do 180 kg) je unikátní. Díky propracované, zesílené nosné konstrukci jsou křesla Chairline vhodná i pro náročné uživatele a je tím zajištěna i dlouhá životnost.

Design našich výrobků je inspirován hlavně potřebami uživatelů. S těmi, kteří naše křesla používají jsme konzultovali již mnoho dotazů při vývoji nových modelů našich křesel. Nasloucháme Vám, inspirujeme se, snažíme se Vaše názory realizovat formou vylepšení a konstrukčních úprav, abychom se vždy s každým novým křeslem posunuli kupředu, k dokonalosti.

Respektujeme design výrobců Vašeho kancelářského nábytku. Naší snahou je dodávat manažerská křesla, která musí být partnerem pro Váš kancelářský nábytek, sedací soupravu, budou šetrná k Vašim parketám, plovoucí podlaze nebo koberci.
Používáme plně přírodní materiály a přípravky potřebné k výrobě. Ekologie a ohledy na životní prostředí jsou nedílnou součástí každé renomované výrobní společnosti na světě a ani my nejsme pozadu.

Ovšem nikdy nezapomínáme na to, proč jsme manažerská křesla Chairline začali vyrábět - pohodlí, dlouhá životnost, styl, kvalita, reprezentace, výjimečnost, odraz pracovních úspěchů, symbol vkusu a vášně pro klasický design, zkrátka vyrobit exklusivní křesla, které si mohou dovolit všichni.

Společnost Chairline Export s.r.o. je součástí realitní a investiční skupiny TNI Group, která se zaměřuje na oblast investic, developmentu a správy nemovitostí. Na českém trhu působí přes 20 let. Svoje aktivity rozvíjí zejména v realitním byznyse. Realizuje výstavbu rezidenčních, kancelářských a komerčních projektů, jejich správu a management. V oblasti služeb se zaměřuje na cestovní ruch, obchod s luxusním kancelářským nábytkem a ekonomické poradenství. Skupina TNI Group působí v ČR a v USA, kde realizuje zejména rezidenční projekty na Floridě. Více informací o skupině TNI Group naleznete na www.tnigroup.cz.

Postup výroby a použité materiály

U všech našich výrobků je kladen velký důraz na kvalitu výrobního postupu a všechny výrobní kroky jsou pod neustálou a přísnou kontrolou. Současně jsou všechny vstupní materiály podrobovány důkladným, zátěžovým testům.

Použité vstupní materiály :

Výrobní proces :české výrobky z pravé kůže se zárukou 5 let